نتایج جستجو برای عبارت :

میز نامرتب

توی دنیا هیچ چیزی به اندازه یه میز نامرتب منو حرص نمیده و اذیت نمی‌کنه، بله، خبر دارم که این رفتار نشون دهنده وسواسه، ولی نمی‌تونم میز شلخته رو تحمل کنم، و با این وجود، انگار هرکس هرچیزی که دستشه رو بایددد بیاره روی میز من بذاره :) هرروز صبح که از خواب بیدار میشم چیزای نامربوط که بقیه گذاشتن و معمولا تکراری هست رو برمیدارم و مرتب می‌کنم، حتی وقتایی که دیرم شده، و وقتی به خونه برمی‌گردم می‌بینم اوضاع میز بازم به هم ریخته است. از معایب نداشت
با بابا قهر کرده ام . با چشم های اشک بار رفته ام اسمم را از لیست مسافران خط زده ام . درس های جدید را نخوانده ام . کتاب  های غیر درسی ام را هم . دلم به نقاشی کشیدن نمی رود ‌. میزم بهم ریخته و نامرتب است .  دو روز است که دارم جزوه ی فیزیولوژی  را می‌نویسم و هنوز دوازده دقیقه ی دیگرش مانده .  همینجا و در همین دقیقه  ساعت زندگی ام خواب رفته اما روز هایم  با سرعت و بی حاصل  ، میگ میگ می کنند و از کنارم میگذرند‌‌‌‌..... 
اینجوری که هر اتفاقی چه خوب و چه بد بیفته تو گریه میکنی. احساسات دوچندان میشه. مهم نیست خوب یا بد. اگر عصبانی بشی کل دنیارو میخوای رو سر بقیه خراب کنی. و اگه خوشهال باشی میخوای کل دنیارو به جشن تبدید کنی.
و یک موجود در محیط بیرونیت هست که داره درونت رو چنگ میزنه. انقدر چنگ میزنه که گوشتت رو میکنه. خیلی نامرتب. هرجایی رو دلش بخواد چنگ میزنه. هرموقع دلش بخواد.
و میشه بهش اعتراضی کرد؟؟ کاش میشد. اروم باش بابا.
کشیدن دندان در ارتودنسی عموما
با دو رویکرد صورت می گیرد: ۱- تأمین فضای ردیف کردن دندانهای نامرتب ۲-
جبران ناهنجاری های فکی. با این توصیف می توان توضیح داد که چگونه ممکن است
در برخی از این موارد و تحت تدابیر معینی ارتودنسی را بدون کشیدن انجام
داد.
ادامه مطلب
به ما نیومده شاخ بازی و تعطیلی وبلاگ. باشد که رستگار شوم...
+ هر دو سی تی ها انجام شد.
+ 9 ساعت دیگه خلاص میشم از این جزوه های پوسیدگی تکراری و لعنتی... 
+ چهارشنبه نوبت بعدی شیمی هست. بازم اون معده درد ها و حالت تهوع های مزخرف...
+ فردا بلیط گرفتم با خواهرم برم سینما... 
+ اونقد چرکولم که حتی صورتم هم می خاره. :)) اصلا آیه داریم بابد امتحانا تموم شه بعد رفت حموم. 
ولی دور از شوخی این هفته برا اینکه جای ایمپلنت پورت عفونت نکنه نرفتم حموم. فردا میرم. موهای نا
 جزیره ی کیش یکی‌از مسیرهای پربیننده در بین گردشگران داخلی است که با وجود جاذبه های فراوان همواره این جزیره مقصدی نامرتب و لبریز توریست است . کشتی یونانی یک کدام از نمادهای زیبای این جزیره است و در طی سالیان اخیر عکس پرتاب کردن از این جاذبه ی خوشگل در کنار منظره زیبای غروب آفتاب یکی‌از کارهایی است که گردشگران در مواجهه با این جاذبه انجام می دهند .

ادامه مطلب
آخ از اون وقتهایی که دوست داری بچه زود بخوابه و تو با خیال راحت به کارا سروسامون بدی و یه چای خوش رنگ بریزی و غرق بشی تو افکارزیبای خودت
ولی نتیجه:
یه کوه ظرف نشسته
و یه آشپزخونه ی نامرتب
ذهنی که احتیاج به فکر و طبقه بندی داده ها داره
و خانم کوچولویی که بعد از کلی گیس و گیس کشی ، نیمه ی شب تصمیم به خواب گرفته
به هیچ کاری که نرسیدم حداقل به خوابم برسم

آخ از اون وقتهایی که دوست داری بچه زود بخوابه و تو با خیال راحت به کارا سروسامون بدی و یه چای خوش رنگ بریزی و غرق بشی تو افکارزیبای خودت
ولی نتیجه:
یه کوه ظرف نشسته
و یه آشپزخونه ی نامرتب
ذهنی که احتیاج به فکر و طبقه بندی داده ها داره
و خانم کوچولویی که بعد از کلی گیس و گیس کشی ، نیمه ی شب تصمیم به خواب گرفته
به هیچ کاری که نرسیدم حداقل به خوابم برسم

با تقریب خوبی میشه گفت که از وقتی به یاد دارم میز کار من نا مرتب و در هم و برهم بوده. توی هر دوره ای از زندگی این میز کار مفهوم متفاوتی داشته. مثلا موقعی که تهر 6 نفر توی یک اتاق زندگی میکردیم غالبا وسایل من پخش و پلا بوده. و همیشه میوه ها توی کولم کپک میزدند. بزرگتر که شدم و یک اتاق تبدیل شد به دو اتاق میز تحریر داشتم که هیچ وقت از اون استفاده نمیکردم چرا که هیچ وقت روی صندلی میزنهار خوری ای که برای پشت میز انتخاب کرده بودیم راحت نبودم. من ادم چهار
از گورخر پرسیدم 
آیا تو سیاه هستی با خط های سفید .... 
یا که سفیدی با خط های سیاه ؟؟
و گورخر از من پرسید 
آیا تو خوبی با عادت های بد 
یا بدی با عادت های خوب ؟؟
آیا آرامی اما بعضی وقتها شلوغ می کنی 
یا شلوغی بعضی وقتها آرام می شوی ؟؟
آیا شادی بعضی روزها غمگین می شوی 
یا غمگینی بعضی روزها شادی ؟؟
آیا مرتبی بعضی روزها نامرتب 
یا نامرتبی بعضی روزها مرتب ؟؟
و همچنان پرسید و پرسید و پرسید... 
دیگر هیچوقت 
از گورخری درباره ی خط روی پوستش 
نخواهم پرسید...
سلام این یادداشت شاید موقتی باشه.
سوال اینه که شما میدونید جریان این لینکهای زیر چیه؟ 
ابتدا عذر خواهی کنم از اینکه یکی دوتاش برای ورود نیاز به کلیک روی تبلیغات داره که میتونید درصورت درخواست کلیک نکنید و صفحه رو ببندید.
اسم وبلاگم رو تو گوگل سرچ کردم و با این صفحات مواجه شدم که به صورت نامرتب، مطالب وبلاگ منو نشر دادن...
لینک اول
لینک دوم
لینک سوم
لینک چهارم
لینک پنجم
اسم وبلاگ که اسم وبلاگ منه.
آدرسش هم آدرس منه ولی به جای بلاگ دات آی آر.. چیز
سندروم دیوژن یکی از تقریبا نادر ترین بیماری های شناخته شده است که در ان فرد عاشق گوشه گیری و زندگی بدور از اجتماعات مردمی را دوست دارد .افراد مبتلا به این بیماری معمولا دوست دارن محل زندگیشان کثیف و بسیار نامرتب باشد و اصلا اهمیتی به زندگی تمیز و متمدن گونه ندارد...
ادامه مطلب
سندروم دیوژن یکی از تقریبا نادر ترین بیماری های شناخته شده است که در ان فرد عاشق گوشه گیری و زندگی بدور از اجتماعات مردمی را دوست دارد .افراد مبتلا به این بیماری معمولا دوست دارن محل زندگیشان کثیف و بسیار نامرتب باشد و اصلا اهمیتی به زندگی تمیز و متمدن گونه ندارد...
ادامه مطلب
سلام
چطور میشه از رفتار و ویژگی های ظاهری، مرتب و منظم بودن یه خانم رو تشخیص داد. برای من نظم و انضباط خونه خیلی مهمه. میخوام بدونم میشه از روی ظاهر طرف و رفتار ظاهری متوجه شد که خانومی منظمه و شلخته نیست؟، بعضی از خانم ها واقعا توی خونه داری خیلی شلخته و نامرتب هستند، این رو توی زندگی شون و توی اتاق هاشون میشه دید.
ادامه مطلب
لبخند هالیوودی در شیراز
آیا تا حالا دنبال لبخند هالیوودی در شیراز بوده اید؟ شما هم میتوانید لبخندی زیبا داشته باشید. ما به شما لیستی از شماره تماس و آدرس پزشکانی که لبخند هالیوودی را میتوانند برای شما انجام دهند به اشتراک میگذاریم. لبخند هالیوودی به لبخندی گفته میشود که دندان های مرتب، تمیز و صاف را نمایان میکند و بر زیبایی و ماندگاری چهره شما می‌افزاید. دندان مهمترین عضو پس از چشم‌ها در زیبایی چهره است پس دندان های نامرتب و ناسالم از زیب
خرید کردن در فرانسه 
اکثری از فرانسوی‌ها در ماه اوت مسافرت می کنند , در سود , خارج بخشها توریستی , اکثری از فروشگاه‌های کوچک‌تر ( قصابی‌ها , نانوایی‌ها و … ) درین ماه بسته خواهند بود . این مسئله مرکز ها درمانی هم می گردد , البته در مرکزها توریستی , مغازه‌ها گشوده خواهند بود . در‌این ماه‌ها اکثری از جاذبه‌ها نامرتب خواهند بود . 
پول مرسوم فرانسه یورو می باشد که بوسیله ۲۳ میهن اروپایی مورد استعمال قرار میگیرد . هر یورو به ۱۰۰ سنت تقسیم می‌گرد
خرید کردن در فرانسه 

اکثری از فرانسوی‌ها در ماه اوت مسافرت می کنند , در سود , خارج بخشها توریستی , اکثری از فروشگاه‌های کوچک‌تر ( قصابی‌ها , نانوایی‌ها و … ) درین ماه بسته خواهند بود . این مسئله مرکز ها درمانی هم می گردد , البته در مرکزها توریستی , مغازه‌ها گشوده خواهند بود . در‌این ماه‌ها اکثری از جاذبه‌ها نامرتب خواهند بود . 

پول مرسوم فرانسه یورو می باشد که بوسیله ۲۳ میهن اروپایی مورد استعمال قرار میگیرد . هر یورو به ۱۰۰ سنت تقسیم می‌
اگر کودک شما علایم زیر را داشته باشد باید برای ارزیابی تخصصی به روانپزشک مراجعه کنید و در صورت تایید تشخیص دارو درمانی با گفتاردرمانی و کاردرمانی باید همزمان شروع شوند.
آیا کودک شما ADHD (بیش فعال و نقص توجه) دارد؟
از علائم بیش فعال و نقص توجه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
معمولا در توجه کردن به جزئیات مشکلات زیادی دارند و اشتباهات زیادی مرتکب می‌ شوند.
زود زود بازی‌ ها و فعالیت‌ ها را عوض می‌ کنند 
نامرتب هستند و در انجام تکالیف مدرسه و کار
1- به جای آرایش به سلامت پوست صورت‌تان توجه کنید. شرط لازم و کافی برای استفاده نکردن از لوازم آرایش داشتن یک پوست سالم و باطراوت است. غذای سالم بخورید. بهداشت پوست‌تان را مراقبت کنید و مراقب جوش‌های مزاحم باشید.

2- پول لوازم آرایش را بدهید و یک صابون صورت خوب و یک شوینده مناسب برای پوست تهیه کنید.

3-یک لایه‌بردارملایم دارای spf بالا هم می‌تواند در صاف و سالم به نظر رسیدن پوست مفید باشد.

4-اغلب کرم‌های ضد پیری پوست برای خانم‌های زیر 30 سال
نکات آموزشی  
عوامل بد خطی دانش آموزان
الف) گرفتن شست و دور بودن خیلی زیاد نوک قلم از انگشتان و صحیح نبودن جهت کاغذ و درست نبودن جهت حرکت قلم اتفاق می افتد.
ب) راست نویسی بیش ازحد: عواملی مثل بسیار دور بودن بازو ازبدن وبسیار نزدیک بودن انگشتان به سرقلم - هدایت قلم به تنهایی توسط انگشت سبابه – نا صحیح بودن جهت  کاغذ در ایجاد آن موثر می باشد.
پ ) پرفشار نوشتن که بر اثر فشار دادن بیش از حد انگشت سبابه و استفاده از قلم نا مناسب
ت ) کم رنگ نویسی بیش از
امروزه یکی از مهمترین مواردی که در دندانپزشکی های زیبایی انجام می‌گیرد ایمپلنت دندان است. اگر شما هم می خواهید با مراحل ایمپلنت دندان آشنا شوید بهتر است در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. به طور کلی افرادی که تعدادی از دندان های خود را از دست داده اند برای جایگزین کردن این دندان ها می توانند از روش ایمپلنت استفاده کنند.
ایمپلنت دندان چیست؟
یکی از مهمترین مواردی که می‌ تواند در بالا رفتن اعتماد به نفس به افراد کمک کند داشتن دندان زیبا و ل
کارآموزی مزخرفم تموم شد.واقعا دوست داشتم همشو آزمایشگاه باشم،ولی بخشای دیگه هم رفتم که به نظر خودم کار مفیدی نکردم.و من با هر عملی که مفید نباشه و خنثی باشه مشکل دارم و عصبی میشم.اینم یه نوع درسه دیگه:تقویت اعصاب،عصبی نباش،اگر اوضاع بر وفق مراد نبود چه کنیم؟از تجربیاتی که کسب کردم بگم براتوووون:۱.چگونه با آتش و الکل حرکات نمایشی انجام دهیم؟۲.چگونه شربت های خانگی درست کنیم؟۳.در محیط کاری مردانه چگونه خود را موفق نشان بدهیم؟۴.چگونه از زیر (بی
کتاب نامه به کودکی که هرگز زاده نشداوبانا فالاچیترجمه: رعنا فخراییامشب پی بُردم که وجود داری: بسان قطره‌ای از زندگی که از هیچ جاری باشد. با چشم باز، در ظلمت محض دراز کشیده بودم که ناگهان در دل تاریکی، جرقه‌ای از آگاهی و اطمینان درخشید: آری، تو آنجا بودی. وجود داشتی. گویی تیری به قلبم خورده بود. و وقتی صدای نامرتب و پر هیاهوی ضربانش را باز شنیدم احساس کردم تا خرخره در گودال وحشتناکی از تردید و وحشت فرو رفته‌ام. سعی کن بفهمی ... من از دیگران نمی
اصن یه وضعیه ها‌‌‌...نمیدونم کی زندگیم میخواد رو ریتم ثابت و منظم حرکت کنه...از زندگی بی برنامه و نامرتب و درهم برهم متنفرم،خلاصه که این روزا خیلی روزای شلخته ایه فقط واسه شخص من،کاش همه چی خیلی زود و سریع دُرست بشه از این بیحالی و کسلی بیام بیرون،مدتیه به شدت بداخلاق و پرخاشگر شدم کلا ناخواسته به همه میپرم بعد سریع پشیمون میشم،حوصله بیرون رفتن ندارم،ینی یه روز میرسه بیام بنویسم حالم خوب شده؟همه چی مرتبه؟یه حسی بهم میگه باید خودم دست به کا
دیشب یک ثانیه مانده به بسته شدن درهای قطار مترو پریدم داخل واگن. نفس راحتی کشیدم و دور و برم را نگاه کردم که یک جای خالی پیدا کنم. یکی از آن صندلی های دوتایی ته واگن خالی بود. روی دیگری زنی سی و خرده ای ساله نشسته بود. چتری های مش کرده اش نامرتب روی پیشانی ریخته و بینی اش ملتهب و به طرز عجیبی سرخ بود.
یک کوله پشتی و چندین کیسه با خودش داشت که آنها را روی صندلی خالی نشانده بود. با احتیاط جلو رفتم و پرسیدم که می توانم بنشینم؟ بینی اش را با صدا بالا کش
دیروز طهر به ایمان زنگ زده بودم ولی جواب نداد. بعد از ظهر دوباره تماس گرفتم. دعوتش کردم به خانه‌ام. قرار شد علیرضا.آ کمی دیرتر به ما بپیوندد. خانه‌ام در یکی از نامرتب‌ترین شرایطش بود. سریع جاروبرقی را برداشتم. ظرف‌ها را شستم. ساعت 6 غروب تازه شروع کردم به پختن نهار! وسایل را مرتب کردم. چای گذاشتم تا دم بکشد و منتظرشان ماندم.ایمان که آمد با هم رقصیدیم. کمی فیلم تماشا کردیم. یکی دو ساعت بعد، علیرضا.آ هم به جمع ما اضافه شد. شام خوردیم. صحبت کردیم.
 مرتب نگه داشتن خانه در طول هفته
روش هایی برای مرتب نگه داشتن خانه وجود دارد که شما می توانید با انجام دادن کارهای زیر در طول روز از نامرتب شدن خانه جلوگیری کنید. وقتی شما هر روز این کارها را انجام دهید به مرور عادت شما می شود اگرچه شاید در اولین روزها این کارها سخت باشد، ولی با دیدن تمیزی و مرتب بودن خانه تمام خستگیتان از بین می رود و احساس رضایت می کنید شما می توانید با رعایت کردن این نکات خانه داری، خانه ای مرتب داشته باشید و هیچ گاه از آمدن
من اما فکر میکنم
 تو عاشق خوبی برای من هستی ،
 آنقدر خوب که بتوانم دوست داشتنت را فریاد بزنم 
و به بودنت افتخار کنم.... 
عاشق خوبی هستی
 چون میتوانی هربار که دیدی أم 
دست خالی نیایی ،
 شاخه گلی برایم بخری
 و خوراکی ها و کتاب های مورد علاقه أم را توی کیفت قایم کنی تا بگردم ،
 پیدایشان کنم
 و جیغ های بنفش بکشم،
پا به پای شیطنت هایم بدوی
 و به نفس نفس بیوفتی اما گلایه نکنی ، 
خرابکاری هایم را با عشق ببینی ،
 در مقابل عصبانیتم لبخند بزنی 
و بگویی چق
نوشته به روی نگینم حسین
شد از کودکی کل دینم حسین
نمازم حسن شد، یقینم حسین
تجلیِ خُلد برینم حسین

از آن کودکی عبد این درگهم
من عبدالحسینم که عبداللهم

حسین است رازِ سرآغاز ما
جز او نیست در دیده ی باز ما
جنون، وقتِ رزم است اعجاز ما
به سن نیست معیارِ پرواز ما

مگر یادتان رفته بابای من؟!
بیایید سویم، أنا بنُ الحسن

بمانم چرا؟! عمه مانع نشو
عمو شد فدا، عمه مانع نشو
نکن پا به پا، عمه مانع نشو
مرا کن رها، عمه مانع نشو

نمردم که رفته تنش زیر پا
عموی
دانلود صوت شعر با نوای حاج حسین سازور
نوشته به روی نگینم حسین
شد از کودکی کل دینم حسین
نمازم حسن شد، یقینم حسین
تجلیِ خُلد برینم حسین

از آن کودکی عبد این درگهم
من عبدالحسینم که عبداللهم

حسین است رازِ سرآغاز ما
جز او نیست در دیده ی باز ما
جنون، وقتِ رزم است اعجاز ما
به سن نیست معیارِ پرواز ما

مگر یادتان رفته بابای من؟!
بیایید سویم، أنا بنُ الحسن

بمانم چرا؟! عمه مانع نشو
عمو شد فدا، عمه مانع نشو
نکن پا به پا، عمه مانع نشو
مرا کن رها، عمه ما
اصن یه وضعیه ها...نمیدونم کی زندگیم میخواد رو ریتم ثابت و منظم حرکت کنه...از زندگی بی برنامه و نامرتب و درهم برهم بدم میاد،خلاصه که این روزا خیلی روزای شلخته ایه فقط واسه شخص من،کاش همه چی خیلی زود و سریع درست بشه از این بیحالی و کسلی بیام بیرون،مدتیه به شدت بداخلاق شدم کلا ناخواسته به همه میپرم بعد سریع پشیمون میشم.حوصله بیرون رفتن ندارم،ینی یه روز میرسه بیام بنویسم حالم خوب شده؟همه چی مرتبه؟یه حسی بهم میگه باید خودم دست به کار بشم،ولی عجیب
اصن یه وضعیه ها...نمیدونم کی زندگیم میخواد رو ریتم ثابت و منظم حرکت کنه...از زندگی بی برنامه و نامرتب و درهم برهم بدم میاد،خلاصه که این روزا خیلی روزای شلخته ایه فقط واسه شخص من،کاش همه چی خیلی زود و سریع درست بشه از این بیحالی و کسلی بیام بیرون،مدتیه به شدت بداخلاق و پرخاشگر شدم کلا ناخواسته به همه میپرم بعد سریع پشیمون میشم.حوصله بیرون رفتن ندارم،ینی یه روز میرسه بیام بنویسم حالم خوب شده؟همه چی مرتبه؟یه حسی بهم میگه باید خودم دست به کار بشم
تمام ِ ترانه های دنیا را ردیف کرده بودم تا ریتم قلبش را عوض کنند. از خط های ممتد نگاهش کلافه بودم ،مرده بودم. در بی حسی هایش. در انگشتانش.در پلک هایش. در سکوتش.  در الفبای اسمش. در همه ی وجود و تعلقاتش یک "من " مرده بود. تمام شده بود. من بی معنی ترین مکالمه ی جهانش بودم. من پوچ ترین و گنگ ترین نگاهش .
بودم. من گمشده ترین و پیچیده ترین خیالش بودم. من واضح ترین نگاه ِ برزخی اش بودم. من شرارت خالص فکر هایش بودم.
من چاقوی کُندی بودم که ذره ذره خودم را برایش
دلم خیلی تنگ شده.
دروغ چرا؟خیلی وقته که زیاد نمیام و زیاد هم نمیخونمتون...توی همین دوره ای که نبودم 20 سالم تموم شد !12 دی ماه ! اماتبریکای تولدم گم شد تواوضاع و احوال همون موقع و درست مثل پارسالم احساس تنهایی شدید کردم...
هیوایی که 20 سالش تموم شده ... نمیدونم چراانقدر هضمش برام سخته...
دوست دارم یه هیوای 15 ساله باشم پر از امید وارزو و شور زندگی و پل های روبه رویی که هنوز خراب نشده ...!
به قول تیلور سویفت : maybe this is wishful thinking, probably mindless dreaming...
دلم خیلی گرفت
دو برادر دوقلو بودند که به سختی می‌شد آن دو را از یکدیگر تشخیص داد. این دو برادر سال‌ها پیش خانواده خود را از دست داده بودند. یکی صاحب چند فروشگاه زنجیره‌ای بزرگ طراحی و فروش لباس در سراسر دنیا بود و آن دیگری صاحب یک تعمیرگاه بی‌رونق در گوشه‌ای دورافتاده از شهر بود. در یک سفر که با هم داشتند، بر اثر حادثه‌ای، هر دو حافظه خود را از دست دادند و پس از چند ماه درمان ناموفق در برگرداندن حافظه، در تشخیص هویت واقعی آنان اشتباه شد. او که فقیرتر بود
آیا اعتماد به‌ نفس کافی در روابط اجتماعی ندارید؟ آیا فردی اخمو هستید و از لبخند زدن هراس دارید؟ آیا دندان‌ها برای شما بسیار اهمیت دارد؟ آیا از ظاهر دندان‌ها و فک‌های خود راضی نیستید؟

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام وب‌سایت دکتر صدرالدینی، خیلی از افراد دارای فک‌های بزرگ اما دندان کوچک هستند که باعث می‌شود تا بین دندان‌ها فاصله بیافتد و علاوه بر این خیلی از افراد دارای فک‌های کوچک اما دندان‌های بزرگ هستند که باعث می‌شود تا دندان‌ها خ
من کودکی فوق‌العاده‌ای داشته‌ام. مادرم زن دانایی بود که قبل از دوران مدرسه در خانه به من خواندن و نوشتن را یاد داد. همیشه برایم کتاب می‌خواند و خیلی زود من با کتاب، خواندن و نوشتن انس گرفتم. بیشتر ساعات روز را در کتابخانه‌ی مادرم و در کنار او می‌گذراندم. بوی کتاب‌ها و عطر دست‌های مادرم، موهای همیشه بافته‌اش، لبخند‌ و نوازش‌هایش همیشه در حافظه‌ی چشم‌هایم زنده‌ است. مادرم عصرها پشت پیانو می‌نشست و گوش مرا با بهترین‌ قطعات موسیقی کلا

نام این بیماری برگرفته از نام یکی از فیلسوفان مشهور بعد از سقراط در یونان باستان است.
دیوژن(Diogenes) فیلسوفی بود که انیمالیسم و پوچی گری را ترویج کرد و بسیار علاقه فراوانی به زندگی
فرش های ماشینی ایجاد گردیده در جمهوری اسلامی ایران خصوصا با مارک های کاشان همواره گزینه اعتنا مردم دنیا بوده میباشد . آوازه جهانی فرش های اهل ایران زبانزد مختص و عام بوده و خصوصیت های جان دار درین بافته ها خریداران را به خویش جلب نموده است . برای جواب به چرایی محبوبیت و آوازه فرش های کاشان میان فرش های اهل ایران می بایست مشخصات و تفاوت های جانور در تولید ها کاشان را با بقیه تولیدها گزینه اعتنا قرار اعطا کرد . بازار فرش کاشان داغ و لبریز رونق م
در برخی مواقع فرد علی رغم صاف بودن تمامی دندان ها یکی از دندان هایش نامرتب است که باعث می شود موقع خندیدن جلوه قشنگی نداشته باشد . حتی یک دندان ناهنجار و نازیبا که در بین دیگر دندان‌ها خود را نشان دهد به زیبایی دهان و دندان فرد آسیب می‌رساند و چهره‌ی فرد را زشت جلوه می‌دهد. اگر برای شما هم سوال است که آیا ارتودنسی تک دندان وجود دارد و آیا می شود تنها یک دندان را ارتودنسی کرد با ما همراه باشید .
روش‌‌های ارتودنسی تک دندان
از روش های ارتودنسی
دیروز داشتم نیمکرۀ چپ مغزم را خانه تکانی می کردم. انباری ذهنم خیلی به هم ریخته و نامرتب بود و پر بود از بایسته های جور واجور، از خواسته های رنگارنگ و از بافته های نایافته!
از اونجا که اصلاً وقت مرتب سازی این همه داشته های تلمبار شده را نداشتم. تصمیم گرفتم همه رو یک جا آگهی کنم برای فروش، اما حس ازخودگذشتگی ام گل کرد و همه رو بردم گذاشتم سر کوچه تا هرکس میخواد بیاد مجانی برداره ببره...
امروز عصر که به خانه برمی گشتم، دیدم هنوز اون گوشه افتادن و هی
من هر کاری که در جامعه معمول باشه رو بخوام انجام بدم خجالت میکشم. مثلا اگه توی ماشین مامانم باشم و آهنگ پاپ ایرانی پخش بشه وحشتناک خجالت زده میشم. مغزم سوزن سوزنی میشه. و صداشو تا ته کم میکنم. از کی خجالت میکشم؟ از خودم.
اگه بخوام طبق مد لباس بپوشم خجالت میکشم از خودم.
اگه بخوام غذای ناسالم بخورم خجالت میکشم.
اگه بخوام تحت تاثیر تبلیغات خرید کنم خجالت میکشم.
من از سلیقه ی موسیقی ام که از زمان جاهلیت برام جا مونده هم خجالت میکشم. از اینکه یه سری آ
متخصصان ارتودنسی پیشگیرانه معتقدند شناسایی و رهگیری مشکلات دندان در کودکان در زمانی که کودک هنوز به اندازه کافی رشد نکرده است می تواند از درمان های پر هزینه و تهاجمی تر آینده جلوگیری کند مشکلات خاص ممکن است در طول معاینات منظم در مطب آشکار شوند. یک ارتودنتیست آموزش دیده مشکلات ظریف رشد فک و دندان در حال ظهور را به خوبی شناسایی کرده و تشخیص می دهد. زمانی که پس از بررسی دقیق از دندان های فرزند شما شاخص های روشن مداخله زود هنگام ارتودنسی ضرورت
آدم آس و پاس و بی قیدی بود با جُثه ریزه میزه و لباس نامرتب خانم و پسر بزرگش همراهش بودند پسرش رک در اومد و گفت آقای سردفتر این اقا تو محل آبرو برای ما نگذاشته پیرزن هفتاد ساله رو میاره خونه اون هم وقتی مادرم تو خونه ست بار اولش هم نیست ... نه خرجی میده نه اجاره خونه مرد از پنجره به بیرون ذل زده بود و چیزی نمی گفت... بلاخره به همسرش وکالت داد تا هر وقت خواست با بذل تمام مهریه و سایر حقوق مالی دوران زندگی مشترک طلاق بگیره .مرد گفت هیچی تو بساط نداره ه
شیک پوشی ژنتیکی نیست که به ارث ببریم. شیک پوشی وابسته به سن خاصی نیست که بگوییم از ما گذشته است. در هر سن و سالی می توان شیک پوش بود. یک خانم شیک پوش می تواند در هر استایلی بدرخشد.
رنگ های خنثی در ترکیب لباس
در کمد لباس یک خانم شیک پوش همیشه لباس هایی با رنگ های خنثی وجود دارد. این لباس ها را می توان در هر ترکیب رنگی استفاده کرد. اگر یک دامن شیک مشکی را بخواهید با یک بلوز ست کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت. همین امروز نگاهی به کمد لباس هایتان انداخته و
شیک پوشی ژنتیکی نیست که به ارث ببریم. شیک پوشی وابسته به سن خاصی نیست که بگوییم از ما گذشته است. در هر سن و سالی می توان شیک پوش بود. یک خانم شیک پوش می تواند در هر استایلی بدرخشد.
در کمد لباس یک خانم شیک پوش همیشه لباس هایی با رنگ های خنثی وجود دارد. این لباس ها را می توان در هر ترکیب رنگی استفاده کرد. اگر یک دامن شیک مشکی را بخواهید با یک بلوز ست کنید هیچ مشکلی نخواهید داشت. همین امروز نگاهی به کمد لباس هایتان انداخته و

ملاقات با یک ارتودنتیست – مهم ترین دلیل برای مراجعه به یک ارتودنتیست نامرتبی دندان های جلوی شما است  اگر دندان های جلوی خود را در آینه ببیند متوجه خواهید شد که مشکل در این زمینه بسیار آشکار است شاید یک بایت بد یا دندان های جلوی نامرتب می تواند اصلی ترین دلیل ملاقات با یک ارتودنتیست باشد .
یک متخصص ارتودنسی آموزش های لازم و مهارت های خاص را برای تراز و ردیف کردن دندان های کج و زیبایی لبخند برای شما دیده است .
ارتودنسی برای کودکان
علاوه بر
مبل شویی در منزل
مبل شویی در منزل توسط کارگروه مجرب به وسیله تجهیزات نظافتی تخصصی شستشوی مبل 
اگر به خدمات مبل شویی در منزل نیاز دارید با شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ تماس حاصل فرمائید.
مبلمان و صندلی ها از جمله وسایل مهم خانه محسوب می شوند که به دلیل نوع استفاده در معرض آلودگی زیاد قرار می گیرند.
این نوع وسایل منزل به دلیل نوع کاربرد اگر به موقع نظافت نشوند ممکن است دچار آلودگی ها و لکه های همیشگی شوند.
اگر کار شستشو و نظافت مبلمان و صندلی های منزل به م
زیبایی دندان
همیشه داشتن دندان هایی سفید و مرتب، آرزوی همه ما انسان ها بوده است و چه بسا برای داشتن دندان هایی زیبا هزینه های بسیاری نیز کرده ایم. با پیشرفت علم دندانپزشکی، هر روزه روش های جدیدی برای زیبایی دندان و همچنین داشتن دندان هایی مرتب و زیبا معرفی می شود که در زیبایی دندان و صورت بسیار تاثیرگذار هستند. روش های بسیاری برای زیبایی دندان وجود دارند که با توجه به عمل زیبایی که دندان شما نیاز دارد می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. ن
محققان مشخص کردند که چگونه توالی صداها بر سیستم عصبی انسان تأثیر می گذارد.
دانشمندان توضیح داده اند که چرا مردم صداهای هارمونی را بیشتر از صداهای ناسازگار می پسندند. کار محققان در مجله Physical Review Letters ظاهر شد. New Scientist مختصراً در مورد او می نویسد.
دلپذیرترین فواصل گوش انسان از صدایی تشکیل می دهد که فرکانس آنها با نسبت های ساده مانند 2: 1 (اکتاو) یا 3: 2 (پنجم کامل) با یکدیگر همبسته است. در مطالعات قبلی نشان داده شد که چنین ترکیبی از صداها مانند اف

تغییر چهره بعد از ارتودنسی در بسیاری از افرادی که این درمان را انجام داده اند اتفاق افتاده است زیرا ارتودنتیستها تنها بر روی مرتب کردن دندان ها و راست کردن دندان های کج و چرخیده تمرکز نمی کنند آنها مشخصات ظاهری صورت را نیز بهبود می بخشند
تغییر چهره بعد از ارتودنسی چگونه صورت می گیرد؟
این مشکلات عبارتند از:
آندر بایت – Underbites
اور بایت – Overbites
اپن بایت – Openbites
درمان ارتودنسی برای کودکان
اطفال بین 7 تا 10 سال حتی اگر مشکلات دندانی آشکاری هم ندا
دیدمت لمیده‌ای و در بغل گرفتمت؛
                  آرمیده روی غنچه‌ی لبت شکوفه‌ی لبم،
گرم بوسه‌های نرم و نامرتب و مرتبم...
                -لابد این میان-
قرص آسپیرین‏
             کارگر شده‌‏،
                                 که
ناگهان پرانده خواب دبش نصفه‌ی شبم...
**
بر چهار‌دست‌و پای من، عرق شده‌ست سرد وُ خواب رفته‌ کاملاً تبم.
شلمان؛ هشتم مهر 1398 خورشیدی-داوود خانی خلیفه‌محله
1- بغل های سفت و محکم و طولانی

2- دوست داشتن آدم ها و ساختن یک رابطه ی طولانی مدت با آن ها.
وقتی آرام آرام در طول رابطه می فهمم آدم هایی که دوست دارم از چه چیزی ناراحت می شوند؛ از چه چیزی خوشحال می شوند؛ چه کتابی را دوست دارند؛ چه رویایی را دنبال می کنند و در نهایت اینکه این جزئیات در یادم بماند.

3- پاییز، شهریور، اسفند و روز عید غدیر معمولا بیشتر از همیشه خوشحالم و سعی می کنم بیشتر از هر زمانی مهربان باشم. انرژی بیشتری دارم؛ به همه کمک می کن
بلیچینگ
دیگر نیازی به هزینه های میلیونی برای سفید کردن دندان نیست. قیمت مناسب و کیفیت کار عالی باعث شده است که مشتریان ما از خدمات بلیچینگ ما استفاده کنند دندان های درخشان به شما اعتماد به نفس می دهد!
دندانه یکی از بزرگترین مراکز بلیچینگ در ایران و خاورمیانه می باشد که  می تواند تمامی خدمات بلیچینگ را در اختیار شما قراردهد.
بلیچینگ دندان به معنای سفید کردن دندان می باشد و هدف افرادی که اینکار را انجام میدهند فقط زیبایی میباشد و هیچ خاصیت در
اطلاعات مفید در مورد اصلاح طرح لبخند
اصلاح طرح لبخند برای خانمها یک ملاک مهم در جهت زیبایی محسوب می‌شود . به فرآیند بهبود ظاهر لبخند و داشتن لبخند زیبا از طریق یک یا چند روش زیبایی دندان از قبیل روکش گذاری دندان، باندینگ ،کامپوزیت ،کاشت دندان و سفید کردن دندان می گویند.
در میان افراد جامعه خانمها بیشتر از مردها به زیبایی خود اهمیت میدهند ، در رابطه با دندانها مردها بر این نظر هستند که جنس ،سلامتی و مقاومت دندان ها اهمیت بیشتری دارد در حالی
بعضی‌ها معتقدند که این باور اشتباه، توجیه رایجی است که سعی دارد القا کند چرا مردها به اندازه زن‌ها به مرتب کردن اطراف‌شان نمی‌پردازند! احتمالا شما هم دیده‌اید که یک مرد وارد اتاقی می‌شود و «ظاهرا» نمی‌تواند گرد و خاک روی وسایل و لباس‌هایی را که همه جا پراکنده‌اند ببیند، بنابراین روی مبل می‌نشیند و از گرد و خاک و وسایل ریخته شده روی زمین لذت می‌برد!به نظر می‌رسد این باور فقط و فقط بهانه‌ آقایان برای شانه خالی کردن از جمع و جور کردن ری
لمینت ابرو مناسب چه کسانی است؟اگر مدل ابروتون رو دوست ندارید، لیفت ابرو با مواد کراتین و بدون تزریق و جراحی و کاشت طبیعی ترین و کم هزینه ترین روش برای تغییر مدل ابرو و تقویتشان است . لیفت ابرو بدون جراحی کاری که با مواد ارگانیک و تقویتی انجام میشود، مناسب کسانی است که ابروهای نامرتب و یا افتاده و بی حالت دارند و حالت ابرو دخترانه ومرتب دوست دارند و میخواهند ابرو پهن تر دیده شود بدون هیچ نوع تاتویی که با مواد ارگانیک انجام می شود. با این روش تق
دکور به منزله‌ی پیشانی یک برنامه است و اولین چیزی است که مخاطب با آن رو به رو خواهد شد. بنابراین اهمیت آن اگر از دیگر عناصر برنامه، همچون مجری یا سخنران یا... بیشتر نباشد، قطعا کمتر نیست.
وجود دکور خوب می‌تواند باعث جذب مخاطب شود و برعکس، عدم توجه به فضاسازی و دکور نامناسب، از جذابیت برنامه خواهد کاست.
در مورد طراحی و اجرای دکور لازم است به چند نکته توجه کنید:
1. دکور را متناسب با موضوع و تم برنامه طراحی کنید. اگر برنامه‌ی شما یک جشن مذهبی است ک

مو و روغن زیتون

موها را ضخیم و بلند می‌کندروغن زیتون مواد غذایی حیاتی (آنتی اکسیدان‌ها) را به پوست سر می‌رساند و رشد مو را تحریک می‌کند.
به این منظور می‌توانید یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را گرم کنید. (البته، مراقب باشید که فقط گرم شود و نجوشد.) سپس، بگذارید تا خنک شود تا پوست سر خود را با آن ماساژ دهید.
روغن زیتون منافذ کف سر شما را باز می‌کند، به عمق فولیکول‌ها می‌رود و آنها را با مواد مغذی پر می‌کند.
ماساژ دادن آرام مو با روغن های ول

مو و روغن زیتون

موها را ضخیم و بلند می‌کندروغن زیتون مواد غذایی حیاتی (آنتی اکسیدان‌ها) را به پوست سر می‌رساند و رشد مو را تحریک می‌کند.
به این منظور می‌توانید یک قاشق غذاخوری روغن زیتون را گرم کنید. (البته، مراقب باشید که فقط گرم شود و نجوشد.) سپس، بگذارید تا خنک شود تا پوست سر خود را با آن ماساژ دهید.
روغن زیتون منافذ کف سر شما را باز می‌کند، به عمق فولیکول‌ها می‌رود و آنها را با مواد مغذی پر می‌کند.
قبل از اینکه کارمون رو شروع کنیم، اول چند تا سوالو جواب میدیم که بفهمیم قراره چکار کنیم ((:

* :مخطب این آموزش چه کسایی هستن؟؟

خب !‌
این آموزش برای افرادی ایجاد شده که تازه میخوان برنامه نویسی رو یاد بگیرن (:
(خوش به حالشوووون !! )
بذارید اینم بگم که تقریبا هیچ جا، توی هیچ آموزشی توصیه نمی کنن که شما برای یاد گرفتن برنامه نویسی از زبان های تحت وب شروع کنید! می پرسید چرا؟!
خب چون کار خیلی سختیه !‌! شما در برنامه نویسی تحت وب باید چند زبان برنام

مو و روغن زیتون

نام این "مرد" می رود اهالی صلوات می فرستندنیمه شب که می شد صدای قدم ها و عصایش شنیده می شد. پزشکان و پرستاران حواسشان را جمع می کردند مبادا صدای ناله بیماری بلند شود. سیدرضا هر شب سرکشی می کرد. باکلام شیرینش به پرستاران خسته نباشید می گفت و دستی سر بیماران می کشید. خیالش که آسوده می شد به زیرزمین مریض خانه که محل فوت شده ها بود، می رفت و دیری نمی گذشت که صدای گریه هایش در سالن طنین انداز می شد. هیچ کس نفهمید ماجرای این گریه ها بر سر پیکر بی جان مرد

درب ضد سرقت با چوب روسی
یکی از قدیمی ترین و پر کاربردترین چوب هایی که در تولید درب ضد سرقت چوبی به کار میبرند چوب روسی است.معمولا به هر نوع چوب ، تخته و الواری که از کشور روسیه وارد شود، چوب روسی می گویند.چوب روسی را به سه نوع سانسا ، یولکا و نراد می شناسند که هر کدام مشخصه و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. همچنین در ادامه نمونه هایی از محصولات دریس با این چوب را مورد بررسی قرار می دهیم.
مزایای چوب روسی
استحکام بالا
 زیبایی
وزن کم
خاصیت ارت
درب ضد سرقت با چوب روسی
یکی از قدیمی ترین و پر کاربردترین چوب هایی که در تولید درب ضد سرقت چوبی به کار میبرند چوب روسی است.معمولا به هر نوع چوب ، تخته و الواری که از کشور روسیه وارد شود، چوب روسی می گویند.چوب روسی را به سه نوع سانسا ، یولکا و نراد می شناسند که هر کدام مشخصه و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. همچنین در ادامه نمونه هایی از محصولات دریس با این چوب را مورد بررسی قرار می دهیم.
مزایای چوب روسی
استحکام بالا
 زیبایی
وزن کم
خاصیت ارتجا
پریود یکی از چرخه های مهم در زندگی خانم ها محسوب می شود و نشانه سلامت آن ها است همچنین نشان می دهد آیا این خانم وارد بارداری شده است یا نه . اختلالات قاعدگی باعث مشکلات زیادی برای زنان در سن های مختلف می شود و در برخی موارد عملکرد روزانه آن ها را دچار مشکل می کند .
مشکلات  قاعدگی شامل افزایش طول مدت قاعدگی ، کاهش طول مدت آن ، افزایش یا کاهش حجم خونریزی ، سندرم ملال پیش از قاعدگی و تاخیر در پریود است . داشتن سیکل عادت ماهانه مرتب اهمیت بسیار زیادی
در دنیای موازی من احتمالا یکی از کارکنان یک کتاب‌فروشی بزرگ‌ام که مسئول مرتب کردن کتاب‌ها و دسته‌بندی و چیدنشان توی قفسه‌هاست. شاید الان در دنیای موازی من با تی‌شرت گشاد و شلوار جین و کتانی‌های سفیدم، بی‌خیالِ رئیسی که دارد از دوربین‌های مدار بسته نگاهم می‌کند، پایین قفسه‌های متروک و به هم ریخته‌ی گوشه‌ی شرقی کتابسرا، چهارزانو نشسته‌ام روی زمین و میخکوب یکی از کتاب‌های تازه چاپ شده‌، یا یکی از نامه‌های نیما، یا یکی از داستان‌ه
اصلاح طرح لبخند
لبخند یک موهبت الهی است. هر نوع لبخندی زیبا است اما اگر این لبخند با دیگر اجزای صورت هارمونی ایجاد کند، دلنشین تر خواهد بود. لبخندی که دندان های سفید و مرتب شده شما را به نمایش بگذارد، نه تنها چهره شما را زیباتر نشان می دهد، بلکه در دیدگاه دیگران، تأثیر مثبتی خواهد داشت. لبخند زیبا، پایه های اعتماد به نفس فرد را مستحکم تر می کند . امروزه لبخند به عنوان یک تعامل اجتماعی برای رساندن محبت به دیگران مورد استفاده قرار می گیرد. متأسف
درب ضد سرقت با چوب روسی
مزایای چوب روسی
استحکام بالا
 زیبایی
وزن کم
خاصیت ارتجا
قیمت گوشی سامسونگ
اگر چه قیمت گوشی سامسونگ نسبت به گوشی نوکیا بالاتر است اما چون اولین موردی که خریداران بیشتر مورد توجه خود قرار می‌دهند قیمت موبایل است، امروزه اکثر خریداران به علت عملکرد قابل توجهی که گوشی‌های سامسونگ دارند، به سمت خرید موبایل سامسونگ نسبت به خرید گوشی نوکیا میل نشان می‌دهند.

موارد مهم برای خرید گوشی سامسونگ با توجه به قیمت گوشی سامسونگ
اولین موردی که افراد در نظر می‌گیرند قیمت موبایل است، از طرفی چون قیمت گوشی س
قیمت گوشی سامسونگ
اگر چه قیمت گوشی سامسونگ نسبت به گوشی نوکیا بالاتر است اما چون اولین موردی که خریداران بیشتر مورد توجه خود قرار می‌دهند قیمت موبایل است، امروزه اکثر خریداران به علت عملکرد قابل توجهی که گوشی‌های سامسونگ دارند، به سمت خرید موبایل سامسونگ نسبت به خرید گوشی نوکیا میل نشان می‌دهند.

موارد مهم برای خرید گوشی سامسونگ با توجه به قیمت گوشی سامسونگ
اولین موردی که افراد در نظر می‌گیرند قیمت موبایل است، از طرفی چون قیمت گوشی س
صب بیدار شدم، دختر و پسر هردو بیدار بودن و مسئولیت من شروع شده بود؛ هم خونه و هم بچه‌ها. صبحانه آماده کردم و دنبال بچه ها دویدم لقمه بذارم دهنشون. تلویزیون روشن کردن و فیلم دیدن رو شروع کردن. منم برای این که از تلویزیون جداشون کنم پیشنهاد درست کردن بستنی یخی دادم و هردو استقبال کردن با این تفاوت که دختر گفت خودت انجام بده برامون:/ و پسر با ذوق اومد کمک:). بعد از اون هم به این امید که دختر رو از پای تلویزیون بلند کنم پیشنهاد اوریگامی درست کردن داد
بعدی ❯ ❮ قبلی

در این قسمت از آموزش زبان برنامه نویسی HTML برخی از عناصر پایه ای به طور مختصر توضیح داده شده تا یادگیری فصل های بعدی برای شما قابل فهم تر باشد.
اگر تگ های استفاده شده در مثال های این فصل را به خوبی یاد نگرفتید لازم نیست نگران باشید برای این که در فصل های بعدی هر یک از این تگ ها  را کامل توضیح خواهیم داد.
اسناد HTML
تمام اسناد HTML باید با یک اعلامیه برای تعریف نوع سند شروع شود: <!DOCTYPE html>
اسناد HTML با <html> آعاز شده و با </html> به پ
با بالا رفتن سن جوانتر شدن آرزوی هر بانویی است که بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران در این مقاله 5 روش کلی آن را بیان کرده است.
روش اول : دندان های سالم
دندان های نامرتب و مات سن شما را بالاتر نشان می دهد اما لبخند زدن با دندان های صاف و درخشان نشان دهنده سلامتی می باشد و چهره را زیبا و جوان می کند.سفید کردن دندان ها با خمیر دندان های سفید کننده  و محصولات دیگر برای اینکار مفید می باشد.. فقط حواس تان باشد که طبق دستورالعمل آن استفاده کنید ت
⛔​​​​​​​بی دقتی در آزمون ها

✅راهکار هایی برای رفع بی دقتی در آزمونها

1- مدیریت زمان داشته باشید

● از کودکی به ما گفته‌اند که عجله کار شیطان است. وقتی می‌خواهیم کاری را در مدت زمان کوتاهی انجام دهیم، عجله می‌کنیم و درهمین حالت، میزان دقت ما به‌طور معمول کم می‌شود. برای رفع این حالت باید در جلسه‌ی آزمون،‌ مدیریت زمان داشت یعنی:

● هر درس را در زمان پیشنهادی خودش پاسخ دهید.

● زمان آغاز و پایان هر درس را در بالای سر آن درس
رو به آینه زل زده‌ام و گیر و گرفتار مانده‌ام که چه کنم و چه نکنم.
دستم را زده‌ام زیر چانه‌ام و خودم را نگاه می‌کنم و می‌پرسم:
از خیرش بگذرم؟
سرم را می‌اندازم پایین و نگاه می‌کنم به میز به هم ریخته کنار آینه و دو سه پیکسلی که نمی‌دانم آنجا چه می‌کنند برمی‌دارم و نگاه می‌کنم و از خودم می‌پرسم:
نکند اشتباه فکر می‌کنم؟
از روی صندلی بلند می‌شوم و روی زمین ولو می‌شوم و به آدمی فکر می‌کنم که عکس‌العملم را در مقابلش نمی‌دانم، از یک طرف حامل
اصلاح طرح لبخند
در گذشته اکثر دندان ها با استفاده از روش های سنتی و فقط در حد آرام کردن درد دندان درمان می شدند و مبحث زیبایی در میان دندانپزشکان جایگاهی نداشت. ترمیم دندانها فقط در حدی بود که دندان کشیده نشود و قابل استفاده در دهان باشد. اما امروزه با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و درمان های زیبایی، علم دندانپزشکی به شیوه های درمانی متعدد و شگفت انگیزی دست یافته است.
طراحی لبخند چیست؟
همانطور که از نامش پیداست، اصلاح طرح لبخند در طراحی لبخند
رو به آینه زل زده‌ام و گیر و گرفتار مانده‌ام که چه کنم و چه نکنم.
دستم را زده‌ام زیر چانه‌ام و خودم را نگاه می‌کنم و می‌پرسم:
از خیرش بگذرم؟
سرم را می‌اندازم پایین و نگاه می‌کنم به میز به هم ریخته کنار آینه و دو سه پیکسلی که نمی‌دانم آنجا چه می‌کنند برمی‌دارم و نگاه می‌کنم و از خودم می‌پرسم:
نکند اشتباه فکر می‌کنم؟
از روی صندلی بلند می‌شوم و روی زمین ولو می‌شوم و به آدمی فکر می‌کنم که عکس‌العملم را در مقابلش نمی‌دانم، از یک طرف حامل
-نمیداند کجا آمده ای که؟-امیدوارم. آیا در گفتگوی پیش رویمان امنیت خواهیم داشت؟-به اندازه کافی.-بگو، بگو که چرا از بین این همه مکان در کره خاکی اینجا را انتخاب کرده ای؟!سوال به جایی بود. زیر زمینی بود نمور و کثیف، و تاریک، بسیار تاریک. میزی گرد و چوبی در وسط هال آن قرار داشت، با سطحی بسیار صاف و صیقلی، و پایه های مکعبی و کنده کاری شده. میز نورانی بود، تاحدی که چشم را میزد، و حتی یک عدد چراغ هم در کل آن زیر زمین پیدا نمیکردی. دو صندلی چوبی با پشتی ها
طنزپردازی مهران مدیری و رضا عطارانطناز دیگری که بایستی از وی یاد کرد که مهران مدیری است . [44] مدیری چه درمقام فیلمساز و چه در منزلت هنرپیشه , سیمای ویژه‌ای در دنیای کمدی اهل ایران داراست . مدیری اگر چه چهره ای بدون شوخی و کم آب دارااست البته شیرینی خاصی در چشمانش دارااست توان وی در خنداندن مخاطب با به کار گیری از پباده سازی موقعیت‌ها و تکه کلام‌های رندانه و چه بسا خبیثانه‌ای است که در عین آسانی و مظلوم نمایی ادا می‌نماید
-نمیداند کجا آمده ای که؟-امیدوارم. آیا در گفتگوی پیش رویمان امنیت خواهیم داشت؟-به اندازه کافی.-بگو، بگو که چرا از بین این همه مکان در کره خاکی اینجا را انتخاب کرده ای؟!سوال به جایی بود. زیر زمینی بود نمور و کثیف، و تاریک، بسیار تاریک. میزی گرد و چوبی در وسط هال آن قرار داشت، با سطحی بسیار صاف و صیقلی، و پایه های مکعبی و کنده کاری شده. میز نورانی بود، تاحدی که چشم را میزد، و حتی یک عدد چراغ هم در کل آن زیر زمین پیدا نمیکردی. دو صندلی چوبی با پشتی ها
ماژیک هایلایت بنفش را روی آخرین گزینه‌ها می‌کشم. رنگ اتاق
یوسف هم تمام شد. یک دیوار به رنگ آسمان و یکی به رنگ خورشید.
پرده هم نخریدم، آن‌قدر که تنوع همان مانده بود و قیمت چند
برابر شده بود. همان قبلی‌ها را شستم و اتو کردم. گنجشک‌های نشسته بین شکوفه‌های صورتی
کمرنگ‌تر شده بودند، اما هنوز می‌خواندند.
ملحفه‌های بروجرد را برای پسرها دوختم و چند کار دوخت و دوز
دیگر و در چرخ را تا نیمه بستم.
اما خب کیست که نداند مرتب کردن خانه با بچه یک دومینو
م
ماژیک هایلایت بنفش را روی آخرین گزینه‌ها می‌کشم. رنگ اتاق
یوسف هم تمام شد. یک دیوار به رنگ آسمان و یکی به رنگ خورشید.

پرده هم نخریدم، آن‌قدر که تنوع همان مانده بود و قیمت چند
برابر شده بود. همان قبلی‌ها را شستم و اتو کردم. گنجشک‌های نشسته بین شکوفه‌های صورتی
کمرنگ‌تر شده بودند، اما هنوز می‌خواندند.

ملحفه‌های بروجرد را برای پسرها دوختم و چند کار دوخت و دوز
دیگر و در چرخ را تا نیمه بستم.

اما خب کیست که نداند مرتب کردن خانه با بچه یک دومینو
گاهی اوقات دیده می شود عده ای هزینه زیادی برای طراحی سایت حرفه ای پرداخت می کنند. اما برخی موارد اساسی را در مورد آن رعایت نمی کنند. یا خود مدیریت محتوا را به غلط انجام می دهند و باعث می شود سایت آنها معکوس جواب دهد! برخی اشتباهات زیر در طراحی سایت شرکتی دیده می شود:

استفاده از گرافیک نامناسب!
گرافیک در وب سایت های مدرن یکی از شاخصه های اصلی است. تا جایی که در طراحی فروشگاه اینترنتی گرافیک منجر به فروش بیشتر می شود. استفاده از گرافیک بد و تصاوی
دندان های شیری، برای اولین بار در 5 و 6 ماهگی در دهان نوزادان پدیدار میشوند. تشکیل دندان‌های اولیه از زمان جنینی شروع شده و چند ماه پس از ظهور آخرین دندان شیری در دهان کودک به پایان می‌رسد.
آن‌ها از نظر توسعه و رشد مناسب استخوان‌های صورت، ماهیچه‌ها، لثه‌ها، زبان و… بسیار مهم هستند و از همه مهم‌‌تر آن‌که دندان های شیری از مکان دندان‌های دائمی نگه‌داری می‌کنند.
ساختمان دندان
هر دندان دارای یک قسمت خارج از لثه به نام تاج و قسمت دیگری درو
تا به حال به دندان های هنرمندان هالیوودی دقت کرده اید؟ آنهانیمی از محبوبیت ظاهری خود را مدیون دندان هایشان هستند. این فقط یک ادعا نیست، برایش دلیل داریم! این دندان ها جدا از هنرمندانشان چنان محبوبیتی یافته اند که تحت عنوان دندان های هالیودی مشهور هستند. هرچند که پیشینه ‏ی این دندان ها به سال ها قبل بر می گرد.  زمانی که علم بدین زیبایی باهنر تلفیق نشده بود و ساختن لبخندهایی بی نقص و ماندگار به این راحتی ها ممکن نبود. درگذشته در صحنه های فیلم ب
یکی از دلایلی که خیلی از افراد جذب درمان
ارتودنسی میشوند این که میدانند درصد خیلی زیادی نتیجه خوبی از انجام این کار
میگیرند و در آینده دندان های ایده آل خود را دارند مرتب و منظم اما یکی از ضعف هایی
که ارتودنسی دارد مدت زمان طولانی این کار میباشد البته باز این موضوع بر میگردد
به مقدار نا هنجاری های دندان های شما و نوع ارتودنسی شما که آیا ارتودنسی نامرئی
، ارتودنسی
متحرک و یا ... است.
پس موضوع زمان برمیگردد به نوع و میزان نامرتب
بودن دندان های شم
ارتودنسی دندان چیست ؟
برای اینکه
متخصص ارتودنسی در تهران شما را ویزیت
کند باید از قبل نوبت بگیرید تا دکتر ارتودنسی شما را معاینه و سپس تصمیم بگیرد.
ارتودنسی دندان روشی برای
بهبود عملکرد ، وضعیت و ظاهر دندان ها می باشد.
ارتودنسی
در لغت به معنی ردیف کردن دندان ها است.
اگر دندان ها
به هر دلیلی (کوچک بودن فک یا کجی دندان) روی هم افتاده باشند و یا هم تراز نباشند
، جویدن یا گاز گرفتن با دشواری صورت می گیرد .
همچنین
مسواک زدن دندان های
روی هم قرار گرفت

کشف اثرات کمبود خواب بر روی زنبورها، از طریق آزمایش صورت گرفت. دانشمندان زنبورها را در طول شب بیدار نگه داشتند و نتایج جالبی بدست آوردند.
  اگر زنبورها نخوابند، چه اتفاقی برایشان میافتد؟
زنبورها نمیتوانند بطور صحیح ارتباط برقرار کنند
از آنجایی که زنبورها موجوداتی بسیار اجتماعی هستند، ارتباطات آن ها بسیار حائز اهمیت است. آن ها به محض یافتن مکان جدیدی برای جستجوی آذوقه، باید به نحوی به سایر زنبورها خبر بدهند که از کدام مسیر حرکت کنند. زن
ساخت آبنما در باغ کردان کرج
طراحی آبنماآبنماها مدام در عصر های گوناگون باستان , با آرم خاصی مزین می شدند . برای مثال در طول رم باستان آن‌ها را با مجسمه هایی سنگی یا این که برنزی یا این که گونه های حیوان‌ها یا این که قهرمانان عصر خویش تزئین می کردند که نمادی از توان و دلاوری آن‌ها بوده است .لویی چهاردهم در گلشن ورسای مثال هایی خاصی از ابنما را ارائه نمود که نشانه اقتدار خویش بر درختان بود . پباده سازی آبنما بسته به محی
حمل اثاثیه برون شهری اصفهان
شما به هر نقطه ای از کشور که بخواهید با بالاترین کیفیت حمل و نقل و سرعت بسیار خوب توسط کارکنان با تجربه ما صورت می گیرد.
حمل اثاثیه بین شهری متفاوت از جابجایی در داخل شهر است ،به دلیل مسیر طولانی تر باید وسایل محکم تر بسته بندی شوند و با ایمنی بیشتری در داخل ماشین حمل بار قرار داده شوند .
شرکت حمل بار فرهاد مجهز به آخرین و جدیدترین تجهیزات جابجایی وسایل ،اسباب کشی بین شهری شما را تضمین می کند.
شرکت باربری فرهاد به عن
ارتودنسی ثابت از روش های خیلی رایجی است که استفاده می شود و در واقع از این روش برای جاگیری و مرتب کردن دندان های نامنظم و زیباکردن دندان ها استفاده می شود و از قدیم این روش مورد استفاده قرار گرفته است و نتیجه های بسیار خوبی دارد.
اردتودنسی ثابت چیست:
در واقع هنگامی که می گوییم ارتودنسی ثابت به این معنا است که بیمار نمی تواند دستگاه ارتودنسی را از دهان خود خارج کند و طبق اسمی که دارد ثابت است دستگاه ارتودنسی ثابت دارای براکت هایی است که بر روی
ارتودنسی ثابت از روش های خیلی رایجی است که استفاده می شود و در واقع از این روش برای جاگیری و مرتب کردن دندان های نامنظم و زیباکردن دندان ها استفاده می شود و از قدیم این روش مورد استفاده قرار گرفته است و نتیجه های بسیار خوبی دارد.
اردتودنسی ثابت چیست:
در واقع هنگامی که می گوییم ارتودنسی ثابت به این معنا است که بیمار نمی تواند دستگاه ارتودنسی را از دهان خود خارج کند و طبق اسمی که دارد ثابت است دستگاه ارتودنسی ثابت دارای براکت هایی است که بر روی
در این مطلب قسط داریم به مباحث زیر بپردازیم 
آشنایی با ارتودنسی 
ضرورت درمان ارتودنسی 
روش های اصلاح طرح لبخند 
 رعایت بهداشت دهان و دندان
روش صحیح مسواک زدن 
آموزش مسواک در ارتودنسی

آشنایی با ارتودنسی 
ارتودنسی روشی درمانی برای ردیف و مرتب کردن دندان‌ها است، دندان‌هایی که بصورت نامرتب رشد نموده‌اند و شاید ظاهر فرد را نازیبا کند و در ادامه اعتماد به نفس افراد را نابود سازد.اما این روش درمانی علاوه بر فوایدش خطرات و عوارضی را نیز بدنبا
یکی از رایج‌ترین سوالاتی که از متخصص ارتودنسی خوب پرسیده می‌شود از طرف افرادی است که نمی‌دانند به بریس احتیاج دارند یا به ونیر. علی رغم اینکه هر دو می‌توانند نتایج بسیار خوبی را به دنبال داشته باشند، اما این دو درمان، کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند.
مزایای بریس‌ها
اگر شما از بریس استفاده می‌کنید، در واقع شما دندان‌های خود را همانطور که بودند حفظ کرده‌اید، به این معنا که استفاده از بریس یک روش غیر تهاجمی برای درمان و بهبود بخشیدن لبخند
هنگامی که افراد برای اولین بار به متخصص ارتودنسی مراجعه می‌نمایند، معمولاً این تصور را دارند که قادر به انتظار کشیدن برای داشتن لبخندی زیبا نخواهند بود. دندان‌های فاصله دار اغلب به مشکل اعتماد به نفس منجر می‌شود و این نکته مهم است که از ظاهر خود راضی باشید. با این حال، باید بدانید که داشتن فضای باز بین دندان‌ها شما را در معرض خطر جدی برای ابتلا به بیماری‌های دهان و دندان مانند بیماری لثه قرار می‌دهد و همچنین می‌تواند نشانه‌ای از مشکلا
کاشی آشپزخانه
یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه ای آشپزخانه ها آن است و بیشتر وقت خانم های خانه دار در این قسمت می گذرد و برای آن ها اهمیت زیادی دارد که این فضا در عین نظم و ترتیب و پاکیزگی، زیبایی چشمگیری داشته باشد. به همین علت است که خرید وسایل آشپزخانه و چیدمان آن به عنوان یکی از دغدغه های خانم های خانه دار به حساب می آید.
اما از آنجا که آشپزخانه‌ ها جایی هستند که با غذا و مایعات مختلف سر و کار دارند بهتر است برای سهولت در نظافت آنها، در ساخت
دندانپزشکی کودکان، تخصصی در رشته دندانپزشکی است که در آن تمرکز بر روی سلامت دهان و دندان در رده سنی طفولیت تا نوجوانی بصورت تخصصی و با توجه به نیازهای خاص این گروه سنی می باشد. جهت پاسخگویی به نیاز های این گروه سنی، جراح دندانپزشک پس از گذراندن دروه دکتری دندانپزشکی عمومی اقدام به ادامه تحصیل، کار در کلینیک دندانپزشکی و کسب تجربه در شاخه تخصصی دندانپزشکی کودکان می نماید تا آمادگی لازم جهت پاسخگویی به نیاز این رده سنی از جامعه را کسب نماید
در این مطلب قسط داریم به مباحث زیر بپردازیم 
آشنایی با ارتودنسی 
ضرورت درمان ارتودنسی 
روش های اصلاح طرح لبخند 
 رعایت بهداشت دهان و دندان
روش صحیح مسواک زدن 
آموزش مسواک در ارتودنسی

آشنایی با ارتودنسی 
ارتودنسی روشی درمانی برای ردیف و مرتب کردن دندان‌ها است، دندان‌هایی که بصورت نامرتب رشد نموده‌اند و شاید ظاهر فرد را نازیبا کند و در ادامه اعتماد به نفس افراد را نابود سازد.اما این روش درمانی علاوه بر فوایدش خطرات و عوارضی را نیز بدنبا
در طراحی صفحات داخلی کتاب باید توجه داشت که ایجاد طرح‌های بصری جذاب تشکیل شده از متن، تصاویر، آیتم و آیکون‌های مختلف و... هستند بخش اعظم صفحات کتاب را متن تایپ شده تشکیل داده است، بنابراین روند تنظیم و قالب بندی متن، طراحی صفحات داخلی کتاب، چیدمان و ترکیب بندی‌های بسیار زیبا می‌تواند تجربه خواندن را مطلوب و دلپذیر نماید و با خوانایی متن را افزایش دهد. این دلیلی است که نویسنده کتاب خود را برای طراحی صفحات داخلی به دست طراحان حرفه‌ای و مجر
ملاقات با یک ارتودنتیست – مهم ترین دلیل برای مراجعه به یک
ارتودنتیست  نامرتبی دندان های جلوی شما است
 و انتخاب کردن یکی از روش
های ارتودنسی مثل ارتودنسی
نامرئی و یا ارتودنسی
متحرک است.
اگر دندان های جلوی خود را در آینه ببیند متوجه خواهید شد که
مشکل  در این زمینه بسیار آشکار است .
شاید یک بایت بد یا دندان های جلوی نامرتب می تواند اصلی ترین دلیل
ملاقات با یک ارتودنتیست باشد .
شاید شما هنگامی که واقعا شاد هستید در برابر لبخند زدن در جلو دیگران
یکی از کاربرد‌های ارتودنسی دندان، درمان انحراف فک می‌باشد. انحراف فک، یک بی‌نظمی یا رابطه نامناسب بین دندان‌های فک بالا و پایین هنگام بسته بودن دندان‌ها است، یعنی در کل داشتن دندان‌های کج و نامرتب، انحراف و عقب یا جلو بودن فک بالا یا پایین. انحراف فک و بی‌نظمی و نامرتبی  دندان‌ها، معمولاً با سایر انحرافات صورت و دندان مرتبط است. انحراف فک جزء شایع‌ترین مشکلات دندان هستند و درمان موثر آنها تنها در صورت تشخیص زودهنگام آنها امکان
 سفره رو برداشتم و روی زمین پهن کردم و نون توی سبد رو روی سفره گذاشتم، برای بی بی پشتی گذاشتم تا روی اون بشینه که پاش اذیت نشه.
 -محسن بدو دستات رو بشور که غذا سرد شد.
خودم هم به طرف روشویی رفتم و آبی به دستام زدم، محسن هم بعد از من دستهاش رو آب کشید، کنارم روی سفره نشست، نگاهی بهش انداختم سرش پایین بود، موهای بلندش نامرتب روی پیشانیش ریخته بودند، گردنبندش رو که به شکل  پرچم ایران بود و اونو برای تولدش براش گرفته بودم همیشه توی گردنش بود، دل و د
ریمل ها در واقع روکشی برای مژه ها هستند که باعث پررنگ تر دیده شدن آن و افزایش حجم و طول آنها می‌شوند. از این ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و مناسب حالت خاصی از مژه هستند ، می شود اینطور گفت که هر فرد باید با توجه به نیاز ظاهری خود ریمل مناسب را انتخاب کند. بهترین ریمل حجم دهنده خوب که بتواند علاوه بر حجم مژه ها طول آنها را نیز افزایش دهد می تواند مناسب ترین گزینه برای انتخاب یک ریمل منحصر به فرد باشد. در ادامه با ویژگی های یک ریمل خوب آشنا ش

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها